Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

 У Володимирі-Волинському відбувається семінар для підприємців, організований Володимир-Волинським Фондом підтримки підприємництва “Бізнес-Центр”. Представників господарюючих суб’єктів, яких у залі зібралось чимало, познайомили з можливостями електронного сервісу “Електронний кабінет” Державної фіскальної служби, представлено інструментарій використання його платниками податків. Податкові накладні і доступ до них в Єдиному реєстрі розглядали підприємці на семінарі.

Огляд змін в податковому законодавстві для володимирських представників бізнесу провели начальник відділу обслуговування платників податків Луцького управління ГУДФС у Волинській області Ніна Демчук, головний державний інспектор управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС Анна Баранова, начальник відділу адміністрування ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС Галина Лазаренко та завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС Олена Нікотіна.

На зустрічі також було представлено нового керівника місцевої ОДПІ. Ним став Сергій Демосюк.

Окрім того перед присутніми виступили представники відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту міськвиконкому Наталія Антонюк, відділення Фонду соціального страхування України Григорій Цаль-Цалко та управління Пенсійного фонду України Наталія Назарук.

 

Ознайомитися із презентаційним матеріалом можна тут.

IMG 9966

IMG 9968

IMG 9969

IMG 9974

 

Джерело: http://volodymyrrada.gov.ua