Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

Щорічно, в першу неділю вересневого місяця своє професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою діяльність із бізнесом. 

Володимир-Волинських підприємців привітали із їх професійним святом напередодні. 

Зазначимо, що у місті Володимирі-Волинському наразі зареєстровано 2 210 суб’єктів господарювання, з яких 74 % фізичні особи підприємці. Містоформуючі види економічної діяльності меблеве виробництво, харчова та легка промисловість. Кожен дев’ятий у бізнесі нашого міста займається торгівлею та наданням послуг, а працює у бізнесі 75% працездатного населення.

Від жителів міста щиро дякуємо Вам за активну участь у вирішенні економічних та соціальних задач. Дякуємо за послуги, які ви надаєте нам щоденно, за гарний настрій, який ви нам даруєте, за комфорт і доброзичливість Вашу!

IMG 8500

IMG 8486

IMG 8484

Також із музичним подарунком на свято завітали дві чудові співачки нашого міста: Олена Панасюк та Рената Тарасюк.

IMG 8493

IMG 8507

Напевне багато хто знає, що у місті уже понад 10 років відбуваються заходи спрямовані для популяризації наших товаровиробників, зокрема акція «Купуємо  володимир-волинське».   Саме тому з ініціативи ФПП «Бізнес-Центр» та при підтримці агенції телевізійного мовлення "Володимир" започаткувався новий проект «Бізнес по-володимирськи». І зараз ми хочемо представити вам коротеньку відео нарізку  про наших місцевих товаровиробників.

Від імені влади міста відзнаки вручила заступник міського голови Лариса Кулікова.

256

Так у номінації Бізнес-профі відзначений Іван Дуда. Бізнес-креативність – Мирослава Лукашук, бізнес-ювілей – Оксана Коляда, успішний молодий підприємець – Ірина Гаврилюк, бізнес-династія – Андрій Принда, відданість справі – Наталія Шандалко та Костянтин Іщук, бізнес-стабільність – Олег Буняк, Світлана Ковальчук та Людмила Спічак.

Від спілки промисловців і підприємців  міста колег привітала Наталія Любімцева і вручила подарунки та подяки Тетяні Пагубі та Любов Петрик.

40352585 2130024820546723 3926870336531857408 n

Серед присутніх підприємців розіграли лотарею, де головним призом була картина. А по завершенню святкування ще й смакували торт.

IMG 8478