Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

20 червня ц.р. в залі засідань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради за ініціативою заступника міського голови Лариси Кулікової для фізичних осіб-підприємців-початківців відбувся семінар-навчання на тему: «Трудові відносини та охорона праці». 
В ході проведеного заходу начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення МВК Тетяна Ільницька розповіла учасникам, які прибули на семінар, а серед них були не тільки новачки, про трудові відносини між роботодавцем та найманим працівником (укладення трудового договору, оформлення наказу та повідомлення ДФС про прийом на роботу), заповнення трудової книжки, ведення форм обліку заробітної плати у підприємця, дотримання чинного законодавства про оплату праці, а також відповідальності за його порушення.
З порядком організації охорони праці у суб’єктів підприємницької діяльності, нормативно-правовими актами та системою заходів, спрямованих на збереження здоров’я і працездатності людини в процесі праці ознайомив страховий експерт з охорони та питань праці виконавчої дирекції ФССНВ та профзахворювань Микола Душнюк.
Про ведення реєстру застрахованих осіб та залежність розміру пенсій від сум сплачених внесків присутнім розповіла начальник відділу Володимир-Волинського об’єднаного управління ПФУ Наталія Назарук.
З особливостями нарахування та сплати єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування ознайомила головний державний інспектор відділу фізичних осіб ОДПІ Ірина Наумчук.
Кожен із учасників семінару отримав брошуру, виготовлену працівниками відділу праці управління соціального захисту населення з необхідною інформацією про трудові відносини між роботодавцем та найманим працівником, їх нюанси, а також зі зразками документів, які використовуються під час укладення чи розірвання трудових відносин: заяв про прийняття чи звільнення з роботи, трудового договору, наказів та розпоряджень, повідомлень, табелів обліку робочого часу, відомостями нарахування та виплати заробітної плати, прикладами заповнення трудової книжки тощо. 
Серед учасників семінару проведено анкетування щодо доцільності та результативності організації даного заходу, а також відзначено, що він є першим із серії семінарів, запланованих для підприємців-початківців міста.

До уваги підприємців!!!

Якщо вас цікавлять питання, розглянуті на семінарі, але ви з різних причин не змогли взяти в ньому участі, прохання звертатись в відділ праці та соціально-трудових відносин (тел. 2-46-28) або у ФПП"Бізнес-центр" (тел.2-48-71) для додаткового проведення семінару з аналогічних питань.

 

19399993 225535324621333 8993615637535708262 n