Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

16 березня в залі засідань Володимир-Волинської міської ради відбулася зустріч за “круглим столом” підприємців міста з представниками влади та державних структур. Відкриваючи засідання, заступник міського голови Лариса Кулікова зазначила, що з нагоди Дня захисту прав споживачів у місті було організовано акцію «таємний покупець», результати якої кожному із підприємців, у кого проходили перевірки, будуть роздані у конвертах. 

17440424 1877248229197456 305405003 n

Також Лариса Володимирівна ознайомила присутніх з порядком денним, який складався із чотирьох основних питань:

1. Взаємини споживача (покупця) та підприємця (продавця) відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів».

2. Перегляд відеоролику «Відгуки споживачів».

3. Результати акції «Таємний покупець».

4. Обмін думками та поради підприємців.

5. Різне.

По першому питанню інформувала начальник відділу економічного розвитку виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Оксана Субицька, яка подала основні моменти, що стосуються прав споживачів та у слайдовому форматі ознайомила підприємців із правилами торгівлі та переліку документів, які повинні знаходитися у куточку споживача.

Представник Держспоживслужби Мирослав Романишин навів ряд законодавчих актів, які варто вивчити підприємцям і які стосуються якості харчових продуктів. Проте ця тема була дещо новою та складною для присутніх, оскільки питання реєстрації операторів ринку (підприємців та вирорбників продукції), потребувало не кількахвилинного обговорення, а окремої зустрічі. Тому Лариса Кулікова запропонувала представникам цієї служби подати пропозиції щодо досконалого вивчення даного питання на додатковому засіданні із підприємцями.

На передодні Всесвітнього дня захисту прав споживачів директор «Бізнес-Центру» Оксана Сапіга проводила опитування жителів міста стосовно культури обслуговування покупців, а результатом цієї праці став відеоролик «Відгук споживача», який презентували того дня на зустрічі. Багато хто із присутніх зумів дізнатися, що думають пересічні громадяни про їхні торгові заклади, культуру спілкування продавця із покупцями.

Ще Оксана Сапіга розповіла про акцію «Таємний покупець», яка проходила у Володимирі-Волинському вже вдруге. Цьогоріч це відбувалося з 1 по 9 березня. Метою даної акції є визначення якості обслуговування у нашому місті. Загалом було охоплено15 торгівельних закладів, серед яких – крамниці з посудом, спортивним та дитячим одягом, магазини де можна придбати все для рукоділля і продукти харчування.

Головний спеціаліст Володимир-Волинської районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Людмила Нестерук ,  повідомила присутніх про умови отримання матеріального забезпечення для фізичних осіб – підприємців за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та надала відповіді на запитання присутніх.

17349492 1874637186125227 580627629 o

Також, на зустрічі були присутні представники фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, управління пенсійного фонду та ОДПІ. Виявило бажання відвідати «круглий стіл» чимало бажаючих, кожен з яких отримав номер  «Інформаційного вісника» з актуальними новинами.

Закриваючи засідання, заступник міського голови Лариса Кулікова повідомила підприємців міста, що до проведення у Володимирі-Волинському вже традиційної торговельної акції «Весняний цінопад»!