Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

З метою створення у Володимирі-Волинському комфортного середовища для батьків та їх малюків вдруге проводитиметься  конкурс "Володимир, дружній до батьків і малюків".

Цього року конкурс проводиться з 16 квітня по 1 червня 2018 року у три етапи. Учасники конкурсу «Володимир, дружній до батьків і малюків», які брали участь у 2017 році можуть бути долучені до даного конкурсу у 2018 році лише у випадку покращення умов для дітей та їх батьків. Прийом реєстраційних анкет проводиться з 16 квітня до 20 травня.

Переможці визначатимуться за наступними критеріями:
Доступність:

-         пандус або один плаский вхід;

-         кнопка виклику;

-         паркінг для візочків з відповідною відміткою.

Простір для зручного та комфортного користування послугами:

-         додатковий стілець для годування дитини;

-         окремий ігровий куток;

-         забавляючі ігрові предмети;

-         дитяче меню.

Універсальна туалетна кімната:

-         зручність перебування з дитиною;

-          повивальний столик.

Учасники конкурсу нагороджуватимуться подякую за участь у конкурсі «Володимир, дружній до батьків і малюків», а переможці отримають диплом міського голови, заохочувальний подарунок від фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр»,  відзнаку «Тут піклуються про дітей» та відеосюжет від агенції телевізійного мовлення «Володимир».

З положенням про конкурс можна ознайомитися на сайті Володимир-Волинської міської ради та ФПП «Бізнес-Центру», або у міськвиконкомі (кабінети 5, 19), а також у ФПП «Бізнес-Центр» (приміщення ДРАЦСу, вул. Івана Франка, 2а).

Тому запрошуємо підприємців міста та керівників установ взяти участь у конкурсі та покращити умови для своїх відвідувачів.

логотип дитячий