Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

Згідно інформації Київської торгово-промислової палати України повідомляємо, що підприємства області можуть взяти участь у наступних міжнародних програмах та проектах:

1) Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні, яка вже третій рік показує хороші результати та позитивний досвід для учасників програми.

Варто зауважити, що програма включає в себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), а також переклад, матеріали, розробка індивідуальної програми візиту у Відень та сприяння пошуку партнерів.

Детальна інформація щодо вищезазначеної програми (Додаток 1) та заявка на участь (Додаток 2) додаються.

2) Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі (Додаток 3).

З метою залучення міжнародної експертної допомоги, стимулювання вітчизняного експорту, зокрема розширення ринків збуту у країнах ЄС, просимо поширити зазначену інформацію серед профільних підприємств області.

За більш детальною інформацією звертатись в Центр бізнес-освіти Київської торгово-промислової палати України. Контактна  особа:  Леся Засульська, тел.:
(044) 235-82-96,
e-mail: lesya.z@kiev-chamber.org.ua.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3