Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

27 квітня 2017 р. в м. Одеса (актовий зал головного учбового корпусу Одеської Національної Академії зв’язку ім. О.С. Попова, вулиця Ковальська, 1) пройде Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи». Реєстрація учасників  з 9:30 до 10:30. Робота  Форуму з 10:30 до 17:00.

У роботі Форуму візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти (у т.ч. транснаціональних компаній – Nokia, Google, IBM, Intel, GRID), представники приватного сектору та громадського суспільства. Будуть розглянуті питання:

  • щодо ролі Уряду, бізнесу, громадського суспільства, міжнародних організацій в проведенні цифрової трансформації суспільства в Україні;
  • необхідності удосконалення нормативно-правового поля для розвитку цифрового бізнесу;
  • створення умов для залучення інвестицій;
  • використання сучасних технологій, а саме, мобільного зв’язку, смарт пристроїв, підключених об’єктів і датчиків, хмарних обчислень, великих даних, соціальних медіа.

Представники бізнесу отримають унікальну можливість практично включитися до цифрових перетворень: ПриватБанк презентує роуд-шоу нових цифрових продуктів та рішень, ДП ProZorro проведе майстер-клас з актуальних питань практики проведення  публічних електронних закупівель в Україні, компанією Nokia будуть представлені  нові ідеї і розробки для впровадження мобільних сервісів, дата-центр «Парковий» презентує можливості хмарних технологій. Представники HiTech офісу та Офісу ефективного регулювання презентують Цифрову стратегію України та бачення її реалізації.

Демо-зона Форуму стане унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів, а його учасники, представники малого і середнього бізнесу отримають можливість ознайомитись з сучасними цифровими інструментами для трансформації  бізнесу, перспективами мобільних і електронних фінансових послуг, Інтернету і мобільного банкінгу, системами захисту та безпеки  цифрового бізнесу.

Під час Форуму для представників малого і середнього бізнесу буде проведено спеціальні презентації та майстер-класи, присвячені впровадженню ІТ-рішень в бізнесі, проблемам відбору ідей для стартапів, пошуку інвестицій.

Вважаємо, що Форум стане основою для розвитку Вашого бізнесу, платформою для нових контактів, спільним майданчиком для формування законодавчих ініціатив.

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ДО 25 КВІТНЯ 2017 РОКУ

При реєстрації до 10 квітня вартість участі 580 грн.
При реєстрації з 11 квітня вартість участі 680 грн.

Зареєструватись та ознайомитись з програмою можно на сайті: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/tsifrova-ukrayina-switch-on-your-business-3

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. +380507348280