Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

У Володимир-Волинському Фонді підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» запрацював ще один вид реклами – стійка «Мій бізнес» для розміщення, ознайомлення та обміну рекламними матеріалами.

Даний проект реалізований відповідно до стратегії розвитку міста Володимира-Волинського на 2017-2027 роки та плану реалізації на 2017-2019 р.р.

Стійка Мій бізнес

Масштабний інвестиційний форум Horasis International Meeting 2018, участь у якому візьме більш як 200 топ-інвесторів світу спільноти Horasis, відбудеться 14 - 15 жовтня у Києві, в Конгресно-виставковому центрі "Парковий".

Про це повідомив співзасновник HorasisUA та голова GTP Global Transformation Platform Генрі Штеренберг на прес-конференції в Укрінформі.

"Уже підтвердили свою участь більш як 200 учасників, які представлять 28 країн. Найбільше, звісно, з Китаю. Другою у нашій ситуації є Америка. З мого досвіду, присутні будуть також ті, де відбувся Horasis раніше - це Іспанія, Індія та інші держави", - сказав Штеренберг.

Як наголосив голова Horasis д-р Франк-Юрген Ріхтер, Китай вважає Україну ефективною платформою для інвестицій, тому вкладає кошти в найрізноманітніші сфери. "Ми бачимо можливість інвестування не тільки конкретно у Київ, а вздовж усього Чорного моря. Для Китаю цікава не тільки інфраструктура, будівництво доріг, а й сільське господарство, зокрема, зерно, соєві боби та інші продукти. У цій країні надзвичайно цікаві талановиті люди з дуже високим рівнем підготовки", - додав він.

За словами Ріхтера, китайці надзвичайно зацікавлені у вкладанні коштів у трьох основних сферах: інфраструктура, ІТ та сільське господарство. "Ці питання будуть у ТОПі на нашому заході. Також ми обговорюватимемо перспективи створення штаб-квартири у Києві від Китаю. Доповню, що не тільки від Китаю, а й багатьох інших країн, але спочатку Китай хотів би створити свою штаб-квартиру", - сказав голова Horasis.


Консультант Демократичного Управління ООН в Україні Маркус Бранд переконаний, що цей форум сприятиме подальшому розвитку міждержавних і ділових зв'язків, зростанню інвестиційної довіри та рейтингу України в усьому світі.

"Ми говоритимемо в неділю про інвестування у соціальну сферу, в інновації. Для нас дуже важливо також буде поговорити про чесність та прозорість у бізнес-секторі", - додав він.

Директор департаменту стратегічного планування та координації донорської допомоги секретаріату Кабінету міністрів України Сергій Ніжинський наголосив, що Україна вперше буде представлена у Horasis, і це добрий знак. "Перше представлення України у цьому маркеті свідчить про те, що ринок не тільки Європи, але й Азії вже остаточно вирішив заходити сюди. Україна зараз переживає колосальний економічний бум, колосальну зацікавленість у багатьох проектах", - наголосив він.

Horasis - це спільнота глобального та стратегічного "бачення". Її основна мета - "реалізація сталого майбутнього" за рахунок нових платформ співпраці та обміну знаннями, зокрема між розвиненими країнами і країнами, що розвиваються. Аналітичний центр організовує бізнес-форуми для розв'язання найважливіших проблем, з якими стикаються сучасні корпорації.

Деталі: https://horasisua.com/uk/

Horasis Logo RGB

Що це таке? Конкурс «Бізнес-ініціатива серед молоді», у рамках якого пройде 3-х денне навчання під назвою «MBIATEENS» для соціально-активних підлітків, покликаний дати знання та навички ХХІ століття про бізнес тенденції.

Хто може стати учасником? Креативні та амбіційні особи, які мають круті бізнес-ідеї та навчаються у школі.

Реєстрація на конкурс:

1.Створити команду з 3-х людей;

2.Придумати бізнес-ідею;

3.Зареєструватися через GOOLE Форму до 7 листопада.

Що ти отримаєш по завершенню:

1.Навчишся писати бізнес-плани;

2.Отримаєш багато знань від крутих спікерів;

3.Отримаєш прикольні подарунки;

4.Фіналісти отримають підтримку від організаторів для участі у конкурсі DiamondChallenge(який реалізовується за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та Корпусом Миру в Україні).

МИ ЧЕКАЄМО НА ТВОЇ КРУТІ ІДЕЇ!

на сайт 5

Волинська торгово-промислова палата запрошує до участі у
Бізнес-майстерні “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху”.

Бізнес-майстерня проводиться експертами програми GIZ 
“Fit for Partnership with Germany” Федерального міністерства економіки і енергетики (BMWi) для управлінських кадрів Німеччина – Україна.

Мета Програми - вибудувати «міст» для довгострокової економічної співпраці між Німеччиною і Україною, шляхом підготовки для української економіки німецьких партнерів і для німецької - українських.

Цільова аудиторія: керівники, топ-менеджери, менеджери з розвитку підприємств, що вже експортують свою продукцію, або що мають експортний потенціал; компанії, що зацікавлені у виході на німецький ринок.

Учасники бізнес-майстерні дізнаються:

- Що таке експортна стратегія та експортний план і як їх розробити та впровадити в життя?
- Які аспекти потрібно враховувати при розробці експортної стратегії компанії при виході на ринок Німеччини?
- Де шукати маркетингові дослідження і аналізи ринків різних видів продукції Німеччини?
- Хто може підготувати маркетинговий аналіз ринку. Чи може потенційних експортер сам зробити цей аналіз?
- Що потрібно враховувати при виведенні своєї продукції на ринок Німеччини?
- Як шукати партнерів в Німеччині?

Детальнішу інформацію про програму "Fit For Partnership with Germany" можна знайти на сайті: https://goo.gl/tfVvkf чи за посиланням https://goo.gl/X7FDtC.

Умови участі:
Вартість участі - у бізнес-майстерні - 420 грн. (в т.ч. ПДВ)
Для підприємств – членів Волинської ТПП - 360 грн. (в т.ч. ПДВ). 

Обов’язкова попередня реєстрація http://bit.ly/2IuWNnS.
Кількість місць обмежена.

Відбіркові інтерв’ю з кандидатами для участі у Програмі відбудуться з 23-24 жовтня, 2018 р., за індивідуальним графіком в конференц-залі Волинської ТПП.

Для участі в інтерв’ю заповніть анкету.

Зразок за посиланням https://goo.gl/aQrzmr

43040102 1083245375182885 3195896907394187264 n

Деталі за тел. (0332) 245791, 770532, (050) 6665008, 
(050) 9515203
e-mail: zez@vcci.com.ua.

11 жовтня о 11.00 у залі засідань міської ради відбудеться семінар на тему: «Сервіс ДФС «Електронний кабінет» та його використання платниками податків». В ході проведення семінару будуть висвітлені наступні питання:

  1. Можливості впровадженого ДФС України сервісу «Електронний кабінет» та доступність його використання платниками.
  2. Доступ до Єдиного реєстру податкових накладних в режимі реального часу, складених платниками чи їх контрагентами, та/або розрахунків коригування (ПН/РК).
  3. Система моніторингу критеріїв оцінки ризику. Показники СМКОР. Порядок дій платника у випадку зупинення реєстрації податкових накладних. Реєстр ризикових платників.
  4. Огляд змін податкового законодавства.

Також ви зможете поставити запитання представникам пенсійного фонду, відділу соціального страхування та управління економічного розвитку та інвестицій.

Якщо у вас виникають запитання до представників інших організацій, надсилайте їх нам на електронну адресу biznescenteronline@gmail.com.

Рекламка круглий стіл жовтень

Метою конкурсу є популяризація ідей підприємництва в

молодіжному середовищі. Участь у ньому можуть взяти жителі

міста Володимира-Волинського від 14 до 18 років.

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ У МІСТІ КОНКУРСУ

"БІЗНЕС-ІНІЦІАТИВА СЕРЕД МОЛОДІ"

Що це таке? Конкурс «Бізнес-ініціатива серед молоді», у рамках якого пройде 3-х денне навчання під назвою «MBIATEENS» для соціально-активних підлітків, покликаний дати знання та навички ХХІ століття про бізнес тенденції.

Хто може стати учасником? Креативні та амбіційні особи, які мають круті бізнес-ідеї та навчаються у школі.

Реєстрація на конкурс:

1.Створити команду з 3-х людей;

2.Придумати бізнес-ідею;

3.Зареєструватися через GOOLE Форму до 7 листопада.

Що ти отримаєш по завершенню:

1.Навчишся писати бізнес-плани;

2.Отримаєш багато знань від крутих спікерів;

3.Отримаєш прикольні подарунки;

4.Фіналісти отримають підтримку від організаторів для участі у конкурсі DiamondChallenge(який реалізовується за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та Корпусом Миру в Україні).

МИ ЧЕКАЄМО НА ТВОЇ КРУТІ ІДЕЇ!

на сайт 5

 

Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації
9-10 жовтня 2018 року
Ramada Encore Kyiv
м. Київ, Столичне шосе, 103

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить Міжнародний Форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації» під егідою Мінекономрозвитку Україні.

Місце зустрічі новаторів, виробників провідних інноваційних технологій, представників підприємств, експертів у галузі технічного регулювання, представників авторитетних міжнародних організацій та громадських платформ.

Посилання на подію та програма.

10 жовтня 2018 р. представників комерційного сектору запрошують долучитися до «Діалогу з бізнесом», який відбудеться у Києві під час Міжнародного форуму «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації».

Виконавчим комітетом міської ради розпочато розробку проекту програми підтримки розвитку малого і середнього підприємництва у м.Володимирі – Волинському на 2019-2020 роки».

     Метою Програми є створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва , збільшення його ролі та внеску в соціально-економічний розвиток міста.    

Основними напрямами підтримки малого і середнього підприємництва є:

1. Упорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності.

2. Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка.

3. Ресурсне та інформаційне забезпечення.

4. Формування   інфраструктури підтримки підприємництва.

 

У зв’язку з цим, просимо подавати управлінню економічного розвитку та інвестицій пропозиції до проекту Програми за наступною структурою:

-   проблема, яку пропонується розв’язати

-         мета

-         основні заходи, що будуть реалізовані для забезпечення виконання визначеної мети у 2019-2020 роках за формою:

Пріоритетні завдання

Зміст заходу

Термін виконання

Виконавці

Джерела фінансування

Вартість, грн.

Пропозиції приймаються до 25 жовтня 2018 року за адресою: м. Володимир- Волинський, вул. Д.Галицького,5 , каб. 5, e-mail: ekonomika@volodymyrrada.gov.ua , biznescentr-online@ukr.net

 Крім того, запрошуємо взяти участь в on-line опитуванні щодо розвитку бізнесу на сайті міської ради на наступним посиланням https://docs.google.com/forms/d/162BbCu1bGYnefQROzaHAnDuQY8nW8AV545ipYazrEpo/alreadyresponded?edit_requested=true .

Шановні підприємці, якщо шукаєте працівників – звертайтеся (інформацію про вільні вакансії надсилати на електронну адресу: biznescenteronline@gmail.com )

SELECT logo

У зв`язку із неодноразовими зверненнями суб`єктів господарювання, фінансове управління виконкому Володимир-Волинської міської ради повідомляє, що довідка про сплату „Плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами" видається після 11 години дня наступного за днем сплати, тобто після надходження щоденного казначейського звіту.

34509078-093D-49E9-B02B-D4D5DF333F93