Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

До моменту повного припинення окупації території України на Волині діятиме мораторій на публічне  використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах.

З метою уникнення ескалації напруги в суспільстві та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі; задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації; беручи до уваги численні звернення патріотичних та ветеранських громадських організацій; керуючись Постановою Верховної Ради України від 27.01.2015 № 129-VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором»; враховуючи ініціативу депутатської фракції ВО «Свобода», звернення громадських організацій, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від 17.12.2018 № 29/8

Про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

11111
До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, IT для Індустрії 4.0. Зокрема, за такими напрямками:
- діджиталізація підприємств та виробництва (Digital factory, Smart Manufacturing);
- роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
- адитивне виробництво (3D - друк);
- нові матеріали;
- масова кастомізація;
- безпілотний транспорт - автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;
- смарт фармінг;
- смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
- інтернет речей та послуг;
- комунікації та зв'язок;
- Big Data;
- Блокчейн;
- робота з інформацією;
- штучний інтелект.
Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.
Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rixMY8. Загальна інформація щодо участі у Програмі - за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz. За додатковою інформацією щодо співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутися до Світлани Степащенко - керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228¬42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashcheiiko@giz.de,
Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням: https://bit.ly/2zzlhEG.

 

14-го грудня з 15-ої години дня і до 21-ої години вечора у Володимирі-Волинському відбудеться передсвяткова акція «Казковий вечір знижок». У цей час, обіцяють магазини-учасники акції, для покупців діятимуть знижки. 

Акцію організовує ФПП «Бізнес-Центр» та виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради. Цьогоріч до заходу долучилося 35 магазинів. Окрім одягу, іграшок, меблів за знижками під час акції можна буде придбати навіть котли для опалення, а також насіння, техніку, посуд та багато інших товарів. 

У соціальних мережах до ранку 14-го грудня розігруються 4 сертифікати загальною сумою в тисячу гривень на покупку різноманітних товарів у магазинах-учасниках акції.

Про те, як взяти участь у розіграші сертифікату, можна дізнатися тут.  

47171254 2007320759360017 1070217747499057152 n

екламка на сайт

з 22 по 25 січня 2019 року у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться XXI Міжнародна харчова виставка (21st International Exhibition of iFood 2019), яка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості.

Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія "Barsaz Rooydad Pars Co.", яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у заході.

Контакти організатора: м.Тегеран, вул. Сомає, буд. 16, 
вул. Хансарі, буд. 16; тел. +9821-40882012(5), факс: +9821-88301806, 
e-mail:info@ifoodexpo.com
веб-сайт:http://shiraz.ifoodexpo.com/en/

47465546 1564500043682259 8623730615910400000 n

Волинська торгово-промислова палата запрошує власників, керівників та представників компаній, які зацікавлені в розширенні ринків збуту, зокрема в експорті своєї продукції до Канади.

Відвідавши тренінг ви дізнаєтеся про:
– специфіку Канадського ринку;
– правила визначення походження товарів;
– тарифні та нетарифні бар’єри при експорті до Канади;
– можливості онлайн продажів використовуючи ETSY;
– можливості Укрпошти при експорті товарів;
– як і де шукати партнерів;

Отримаєте практичні навички:
– по визначенню ставок ввізних мит, що застосовуються до 
вашого товару;
– по роботі з базою імпортерів.

Зможете задати питання українському бізнесмену з Канади, який вже 30 років мешкає в Канаді та має там власний бізнес.

Подія є безкоштовною, а реєстрація – обов’язковою, за посиланням
Детальна програма заходу

Захід відбувається за підтримки Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS та Canada-Ukraine Chamber of Commerce

За детальною інформацією звертайтеся у відділ зовнішніх зв’язків Волинської ТПП. 
Контактна особа – Ірина Галімська, тел.: +38 050 66 65 008; e-mail: halimska@vcci.com.ua

 

CanadaExport

Виконавчий комітет Володимир – Волинської міської ради оголошує конкурс серед суб’єктів підприємницької діяльності (фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб) для організації та проведення різдвяного  ярмарку з 18 грудня 2018 року до 20 січня 2019 року на площі Героїв міста Володимира – Волинського.

Предметом конкурсу є право облаштування та функціонування різдвяного ярмарку, шляхом встановлення малих архітектурних форм (павільйонів) на площі Героїв міста для торговельної діяльності  (сувенірною і художньою продукцією народних промислів, подарунками, хлібобулочними та кондитерськими виробами, солодощами, продукцією ресторанного господарства, гарячими напоями, глінтвейном, медівкою) та надання розважально – відпочинкових послуг з тематики новорічно-різдвяних свят.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти господарської діяльності, які можуть організовувати ярмарок відповідно до умов, визначених Положенням про проведення та облаштування святкового ярмарку, затвердженим рішенням міської ради від 09.11.2018 р. №29/31, та подадуть Конкурсній комісії заяву відповідної форми і змісту, пропозиції .

Бажаючим взяти участь в конкурсі, просимо звертатися в управління економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому для оформлення заяви встановленого зразку (м.Володимир – Волинський, вул. Д.Галицького,5 , каб. №№ 4, 5;  контактні телефони: (03342) 38430,35709).

Заяви на участь у Конкурсі приймаються з  23 листопада по   10 грудня   2018 року включно  (форма заяви та ескізний проект зовнішнього вигляду малих архітектурних форм додаються).

Оцінку поданих пропозицій здійснюватиме Конкурсна комісія відповідно до встановлених критеріїв:

  1. Наявність та задовільний стан дерев’яних конструкцій (павільйонів) згідно із запропонованим ескізним проектом зовнішнього вигляду малих архітектурних форм.
  2. Матеріально – технічне оснащення дерев’яних конструкцій (павільйонів), вимог пожежних і санітарних норм, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, прибирання та вивезення сміття визначеної території відведеної під ярмарок.
  3. Створення святкової атмосфери шляхом відповідного зовнішнього оздоблення павільйонів, відображення народних традицій тощо.
  4. Культурно-розважальне наповнення заходу, зокрема організація показових майстер-класів, організація культурно-просвітницького дійства, розіграші, благодійна складова тощо.
  5. Презентація концепції проведення святкового ярмарку, вигляду дерев’яних конструкцій (павільйонів), асортиментного переліку продукції (у форматі слайд-шоу або відеоролика, графічних та інших матеріалів).

ef976059bb79e9ca9c22b7cc1bbfd2e2

27 листопада о 14.30 у залі засідань міської ради відбудеться зустріч за «круглим столом». У порядку денному:
1.Про роботу Володимир-Волинського Фонду підтримки підприємництва "Бізнес-Центр" у 2018 році та плани на 2019 рік;
2.Презентація проекту Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва на 2019-2021 рр.;
3.Роз`яснення постанови КМУ щодо критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від впровадження господарської діяльності;
4.Зміни до річної звітності по ЄСВ;
5.Пропозиції банків для кредитування бізнесу;
6.Різне.

Якщо у вас виникають запитання до представників інших організацій, надсилайте їх нам на електронну адресу biznescenteronline@gmail.com.

реклама на сайт

Робочою групою підготовлено проект Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва в м. Володимирі – Волинському на 2019-2021 роки. 
Метою Програми є створення сприятливих умов для розвитку малого і  середнього  підприємництва, збільшення  його  ролі  та  внеску  в соціально-економічний  розвиток міста.   
З проектом Програми можна ознайомитись на офіційному сайті Володимир–Волинської міської ради http://volodymyrrada.gov.ua , у розділі «Документи» підрозділ «Проекти рішень міської ради», на сайті «Бізнес – Центр online» http://biznescentr-online.biz.ua/ в розділі «Програми сприяння розвитку бізнесу» та в управлінні економічного розвитку та інвестицій (вул.Д.Галицького, 5 каб.5, тел. 35709).
Зауваження та пропозиції від фізичних осіб-підприємців , юридичних осіб та їх об’єднань щодо змісту проекту Програми приймаються до 10 грудня 2018 року на e-mail:  ekonomika@volodymyrrada.gov.ua  ,
biznescenteronline@gmail.com 

У Володимир-Волинському Фонді підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» запрацював ще один вид реклами – стійка «Мій бізнес» для розміщення, ознайомлення та обміну рекламними матеріалами.

Даний проект реалізований відповідно до стратегії розвитку міста Володимира-Волинського на 2017-2027 роки та плану реалізації на 2017-2019 р.р.

Стійка Мій бізнес

Масштабний інвестиційний форум Horasis International Meeting 2018, участь у якому візьме більш як 200 топ-інвесторів світу спільноти Horasis, відбудеться 14 - 15 жовтня у Києві, в Конгресно-виставковому центрі "Парковий".

Про це повідомив співзасновник HorasisUA та голова GTP Global Transformation Platform Генрі Штеренберг на прес-конференції в Укрінформі.

"Уже підтвердили свою участь більш як 200 учасників, які представлять 28 країн. Найбільше, звісно, з Китаю. Другою у нашій ситуації є Америка. З мого досвіду, присутні будуть також ті, де відбувся Horasis раніше - це Іспанія, Індія та інші держави", - сказав Штеренберг.

Як наголосив голова Horasis д-р Франк-Юрген Ріхтер, Китай вважає Україну ефективною платформою для інвестицій, тому вкладає кошти в найрізноманітніші сфери. "Ми бачимо можливість інвестування не тільки конкретно у Київ, а вздовж усього Чорного моря. Для Китаю цікава не тільки інфраструктура, будівництво доріг, а й сільське господарство, зокрема, зерно, соєві боби та інші продукти. У цій країні надзвичайно цікаві талановиті люди з дуже високим рівнем підготовки", - додав він.

За словами Ріхтера, китайці надзвичайно зацікавлені у вкладанні коштів у трьох основних сферах: інфраструктура, ІТ та сільське господарство. "Ці питання будуть у ТОПі на нашому заході. Також ми обговорюватимемо перспективи створення штаб-квартири у Києві від Китаю. Доповню, що не тільки від Китаю, а й багатьох інших країн, але спочатку Китай хотів би створити свою штаб-квартиру", - сказав голова Horasis.


Консультант Демократичного Управління ООН в Україні Маркус Бранд переконаний, що цей форум сприятиме подальшому розвитку міждержавних і ділових зв'язків, зростанню інвестиційної довіри та рейтингу України в усьому світі.

"Ми говоритимемо в неділю про інвестування у соціальну сферу, в інновації. Для нас дуже важливо також буде поговорити про чесність та прозорість у бізнес-секторі", - додав він.

Директор департаменту стратегічного планування та координації донорської допомоги секретаріату Кабінету міністрів України Сергій Ніжинський наголосив, що Україна вперше буде представлена у Horasis, і це добрий знак. "Перше представлення України у цьому маркеті свідчить про те, що ринок не тільки Європи, але й Азії вже остаточно вирішив заходити сюди. Україна зараз переживає колосальний економічний бум, колосальну зацікавленість у багатьох проектах", - наголосив він.

Horasis - це спільнота глобального та стратегічного "бачення". Її основна мета - "реалізація сталого майбутнього" за рахунок нових платформ співпраці та обміну знаннями, зокрема між розвиненими країнами і країнами, що розвиваються. Аналітичний центр організовує бізнес-форуми для розв'язання найважливіших проблем, з якими стикаються сучасні корпорації.

Деталі: https://horasisua.com/uk/

Horasis Logo RGB