Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

Вже традиційно навесні Варшава відкриває свої двері для українського бізнесу, щороку стаючи місцем зустрічі представників державних та місцевих органів влади і бізнес-спільноти України та Польщі.
Форум традиційно пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща.
Організатори форуму - Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична група EUCON.
Співорганізатори заходу: Конфедерація Роботодавців Lewiatan, Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа.
На вас очікують виступи 20 спікерів з України та Польщі, нові знайомства, networking, B2B зустрічі та багато корисної і цікаво інформації. 
У межах форуму учасники обговорюватимуть динаміку розвитку польсько-українського торговельно-економічного співробітництва, перспективи реалізації спільних дорожніх інфраструктурних проектів, проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці в агропромисловому комплексі.
Тож якщо ви маєте амбіції виходу на європейський ринок, у пошуках додаткового фінансування для власних бізнес-проектів, хочете знайти однодумців, бізнес-партнерів, інвесторів або реалізувати цікаві та інноваційні стартапи – не втрачайте можливість, хутчіш долучайтесь та ставайте учасником ювілейного форуму!

Для всіх бажаючих деталі та реєстрація за посиланням: http://eucon.ua/pl/1-polski-w-warszawie-odbedzie-sie-jubileuszowe-x-miedzynarodowe-forum-dni-ukrainskiego-biznesu-w-polsce/

52100163 726884167712427 9072850269401776128 n

 

   14 березня 2019 року о 16-00 в залі засідань міськвиконкому за адресою вул.Д.Галицького,5

фінансове управління спільно з головними розпорядниками бюджетних коштів міста проведе

публічне представлення інформації про виконання міського бюджету за 2018 рік за бюджетними програмами.

міська рада

     Звіт про виконання бюджету міста за минулий рік був детально розглянутий на засіданні

виконавчого комітету міської ради 21 лютого 2019 року та затверджений 26 лютого 2019 року

міською радою.

   На публічне представлення запрошуються представники громадських організацій, підприємці,

студенти, пенсіонери та всі небайдужі жителі нашого міста.

   З повним текстом звіту можна ознайомитися на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради http://volodymyrrada.gov.ua/ (міський бюджет).

Відповіді на усі ваші запитання зможете отримати прийшовши на усний прийом 12 березня з 12.00 год. до 14.00 год. у кабінет №4 міськвиконкому.

захист прав споживачів

виставка

РЕЄСТРАЦІЯ

China International Import Expo
5-10 листопада 2019 року
Останній день подачі заявки на участь у виставці - 25 березня 2019 року.

 

5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.


Захід позиціонується як головна державна подія Китаю на якій уряди провінцій та бізнес країни обирають собі партнера та допомагають в питаннях сертифікації та доступу на ринок!
У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країн представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.


Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних
підприємств галузі АПК та машинобудування.


У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина.

Вартість участі складає:
- 3 000 доларів США за 9 кв.м стандартно обладнаний стенд;
- 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв.м)


Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тис компаній.


Участь Вашої компанії в China International Import Expo:


- Сприятиме в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю. Уряд Китаю розглядає учасників виставки як потенційних постачальників продукції на ринок країни.
- Забезпечить присутність вашої компанії в інформаційному полі китайського ринку. Завдяки активній рекламній кампанії та адміністративному впливу, інформація про учасників Експо
розповсюджується по всій країні.
- Надасть можливість оцінити потенціал ринку та Ваші можливості на одному з найбільших ринків світу.
- Стане місцем зустрічі з партнерами в Китаї та початком експорту.

Останній день подачі заявки на участь у виставці - 25 березня 2019 року.
 
З питань участі просимо звертатись до:     
 
Голято Андрій (+380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com)     
Анна Гусак (+380 95 546 65 09, ast-ier@ucci.org.ua )

 
Запрошуємо Вас долучитись до національних стендів України на China International Import Expo!
Тривалість проекту: 
2016 - 2022
ПАРТНЕР-ВИКОНАВЕЦЬ: 
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)
Бюджет ЄС: 
5,035 млн євро
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
partners-logos 0000 ebrd logo big
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Програма "Жінки у бізнесі" допомагає малим та середнім підприємствам під керівництвом жінок в отриманні доступу до фінансових ресурсів та ноу-хау, необхідних для розвитку. ЄБРР надає доступ до фінансових ресурсів через виділення кредитних ліній для місцевих банків, призначених для МСП під керівництвом жінок, а також надає бізнес-консультації, щоб допомогти підприємствам стати більш конкурентоспроможними. Крім того, програма пропонує тренінги, наставництво та іншу підтримку для надання можливості жінкам-підприємцям ділитися досвідом та навчатися один в одного.

Мета

 • Сприяння жіночому підприємництву та доступу до фінансування і, в цілому, участі жінок у бізнесі шляхом полегшення доступу до фінансування та надання консультацій для МСП під керівництвом жінок.

Бенефіціари

 • МСП під керівництвом жінок в усіх галузях (тобто МСП, в яких жінка несе відповідальність за загальне оперативне управління діяльністю та може також частково або повністю володіти бізнесом).

Діяльність

Програма діє у двох основних напрямках:

Доступ до фінансових ресурсів

 • Спеціальні кредитні лінії для фінансових установ-учасниць для подальшого кредитування МСП під керівництвом жінок
 • Компонент розподілення ризиків
 • Технічна допомога фінансовим установам-учасницям
 • Зміцнення внутрішнього потенціалу
 • Розробка продуктів
 • Маркетинг та інформування для жінок-клієнтів

Доступ до ноу-хау

 • Консультування та інструктування
 • Навчання ключовим підприємницьким навичкам
 • Інструмент онлайн-діагностики бізнесу Business Lens"
 • Наставництво
 • Мережеві семінари

Результати

З 2015 року до середини 2017 року було виділено понад 36,3 млн євро шести банкам-партнерам у регіоні. Понад 576 жінок скористалися доступом до ноу-хау, у тому числі через 246 консультативних проектів у регіоні.

Сайт

http://www.ebrdwomeninbusiness.com

11-12 квітня 2019 року в місті Брест відбудеться IV Міжнародний Форум-виставка ділових контактів «БРЕСТ-2019», організаторами якого виступають Брестське відділення Білоруської торгово-промислової палати і Брестський обласний виконавчий комітет.

Майданчик Форуму-виставки надасть можливість взаємодії і зміцнення зв'язків між іноземними та білоруськими представниками бізнесу, співпраці в експертному напрямку. Поєднання ділової програми та виставки дозволять обговорити питання підприємницької активності, знайти ефективні економічні рішення для конкретних галузей, підприємств і проектів.

Зареєструватися та знайти детальну інформацію про захід, розмістити свої ділові пропозиції з метою пошуку партнера і потенційного інвестора, зареєструватися на B2B переговори, презентувати свої проекти або компанію учасники зможуть на офіційному сайті заходу   www.brest-forum.by

Контактні телефони оргкомітету: +375 (162) 20-80-80, +375 (162) 21-81-02, +375 (162) 21-80-36, електронна пошта: ved@ccibrest.by

Виставкова експозиція в рамках Форуму-виставки 2019 року продемонструє продукцію та послуги білоруських і зарубіжних компаній в різних галузях економіки: виробництво продуктів харчування, напоїв, будівельних матеріалів, товарів легкої та хімічної промисловості, машинобудування, сільське господарство, транспорт і туризм.

У 2018 року попередній Форум-виставка об'єднав на своєму майданчику близько 250 компаній з Білорусі, Росії, Польщі, України, Італії, Молдови, Єгипту. Виставку відвідали делегації 24 країн світу.

Sodruzhestvo19--

31 січня о 14.30 у залі засідань міськвиконкому відбудеться зустріч за «круглим столом» підприємців міста, на якій підпишеться меморандум щодо реалізації проекту з надання онлайн-консультацій, презентація Програми GIZ “Готові до співпраці з Німеччиною”, а також вестиметься розмова щодо змін до оподаткування – 2019 та соціальну податкову пільгу, типові порушення чинного законодавства про оплату праці, легалізації найманих працівників, про актуальні питання щодо захисту прав споживачів.

картинка

 

До моменту повного припинення окупації території України на Волині діятиме мораторій на публічне  використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах.

З метою уникнення ескалації напруги в суспільстві та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі; задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації; беручи до уваги численні звернення патріотичних та ветеранських громадських організацій; керуючись Постановою Верховної Ради України від 27.01.2015 № 129-VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором»; враховуючи ініціативу депутатської фракції ВО «Свобода», звернення громадських організацій, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від 17.12.2018 № 29/8

Про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

11111
До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, IT для Індустрії 4.0. Зокрема, за такими напрямками:
- діджиталізація підприємств та виробництва (Digital factory, Smart Manufacturing);
- роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
- адитивне виробництво (3D - друк);
- нові матеріали;
- масова кастомізація;
- безпілотний транспорт - автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;
- смарт фармінг;
- смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
- інтернет речей та послуг;
- комунікації та зв'язок;
- Big Data;
- Блокчейн;
- робота з інформацією;
- штучний інтелект.
Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.
Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rixMY8. Загальна інформація щодо участі у Програмі - за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz. За додатковою інформацією щодо співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутися до Світлани Степащенко - керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228¬42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashcheiiko@giz.de,
Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням: https://bit.ly/2zzlhEG.

 

14-го грудня з 15-ої години дня і до 21-ої години вечора у Володимирі-Волинському відбудеться передсвяткова акція «Казковий вечір знижок». У цей час, обіцяють магазини-учасники акції, для покупців діятимуть знижки. 

Акцію організовує ФПП «Бізнес-Центр» та виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради. Цьогоріч до заходу долучилося 35 магазинів. Окрім одягу, іграшок, меблів за знижками під час акції можна буде придбати навіть котли для опалення, а також насіння, техніку, посуд та багато інших товарів. 

У соціальних мережах до ранку 14-го грудня розігруються 4 сертифікати загальною сумою в тисячу гривень на покупку різноманітних товарів у магазинах-учасниках акції.

Про те, як взяти участь у розіграші сертифікату, можна дізнатися тут.  

47171254 2007320759360017 1070217747499057152 n

екламка на сайт