20 червня 2017 року о 14.30 год. в залі засідань міської ради (верхній зал) для суб’єктів господарської діяльності (підприємців-початківців) міста буде проводитись загальноміський семінар-навчання на тему: “Трудові відносини та охорона праці”, на якому спеціалісти управління соціального захисту населення, ОДПІ та управління ПФУ висвітлюватимуть питання:

 1. Прийняття працівника на роботу.

 2. Облік робочого часу і часу відпочинку.

 3. Оплата праці найманого працівника.

 4. Розірвання трудових відносин.

 5. Відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю.

 6. Охорона праці найманого працівника.

 7. Особливості нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Запрошуються підприємці міста

 

Виконавчий комітет Володимир – Волинської міської ради запрошує гостей та жителів міста на ярмарок 

27 травня 2017 року на центральній площі міста Володимира-Волинського відбудеться  ярмаркова субота у заклечані ворота.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у ярмарку.

ярмарок

Володимир-Волинський фонд підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» запрошує власників бізнесу 24 травня на семінар з Веронікою Бормовою ( спікер) на тему «Основи управління малим бізнесом».

Початок зустрічі: 24 травня, середа, 11:00.
Місце зустрічі: нижній зал засідань Володимир-Волинської міської ради, вул. Данила Галицького, 5.
Попередня реєстрація – обов`язкова. Кількість місць обмежена.

 

Без назви-1

 

Володимир-Волинський підтримує ініціативу, поширену у великих містах, які прагнуть стати дружніми до батьків і малюків. Ця ідея передбачає створення комфортного середовища для дітей (дитячі куточки чи ігрові кімнати, меню для діток, стільчики для їх годування , пеленальні столики), а щоб заохотити власників закладів до цього, оголошено конкурс, підсумок якого буде підбитий 1 червня.

З положенням конкурсу можна ознайомитися за посиланням, або в «Бізнес-Центрі», який знаходиться по вул. Івана Франка, 2а (приміщення ДРАЦСу), а також у міськвиконкомі (каб.№5, №19). Анкету на участь можна подати в електронному вигляді на адресу biznescentr-online@ukr.net або принести особисто. 

Тому радо запрошуємо усіх не байдужих підприємців нашого міста взяти участь у конкурсі та покращити умови для батьків та малюків нашого міста.

логотип дитячий

 

Відповідно до розпорядження міського голови з 21 по 28 квітня в місті буде проведений Тиждень з охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Девізом Всесвітнього дня охорони праці у 2017 році є Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці .

Метою даного заходу є зосередити зусилля роботодавців на виконання вимог закону України «Про охорону праці», забезпечення належних і здорових умов праці працівників та попередження виникненню нещасних випадків на виробництві.

2-5 травня 2017 року у м. Кабул, Афганістан в Палаці «Уранус» відбудеться Перша міжнародна виставка виробів з пластику «Afghan Plast Expo».

Головна мета заходу:

поліпшення технології виробництва пластику, покращення якості і, як наслідок, підняття міжнародного маркетингу афганської продукції;

привернення уваги інвесторів, виробників та експертів до індустрії виготовлення пластику в Афганістані.

Ознайомитись з більш детальною інформацією можна на сайті: http://afghanplast.af/

Реєстраційна форма додається на 1 аркуші

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. +380507348280

27 квітня 2017 р. в м. Одеса (актовий зал головного учбового корпусу Одеської Національної Академії зв’язку ім. О.С. Попова, вулиця Ковальська, 1) пройде Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи». Реєстрація учасників  з 9:30 до 10:30. Робота  Форуму з 10:30 до 17:00.

У роботі Форуму візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти (у т.ч. транснаціональних компаній – Nokia, Google, IBM, Intel, GRID), представники приватного сектору та громадського суспільства. Будуть розглянуті питання:

 • щодо ролі Уряду, бізнесу, громадського суспільства, міжнародних організацій в проведенні цифрової трансформації суспільства в Україні;
 • необхідності удосконалення нормативно-правового поля для розвитку цифрового бізнесу;
 • створення умов для залучення інвестицій;
 • використання сучасних технологій, а саме, мобільного зв’язку, смарт пристроїв, підключених об’єктів і датчиків, хмарних обчислень, великих даних, соціальних медіа.

Представники бізнесу отримають унікальну можливість практично включитися до цифрових перетворень: ПриватБанк презентує роуд-шоу нових цифрових продуктів та рішень, ДП ProZorro проведе майстер-клас з актуальних питань практики проведення  публічних електронних закупівель в Україні, компанією Nokia будуть представлені  нові ідеї і розробки для впровадження мобільних сервісів, дата-центр «Парковий» презентує можливості хмарних технологій. Представники HiTech офісу та Офісу ефективного регулювання презентують Цифрову стратегію України та бачення її реалізації.

Демо-зона Форуму стане унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів, а його учасники, представники малого і середнього бізнесу отримають можливість ознайомитись з сучасними цифровими інструментами для трансформації  бізнесу, перспективами мобільних і електронних фінансових послуг, Інтернету і мобільного банкінгу, системами захисту та безпеки  цифрового бізнесу.

Під час Форуму для представників малого і середнього бізнесу буде проведено спеціальні презентації та майстер-класи, присвячені впровадженню ІТ-рішень в бізнесі, проблемам відбору ідей для стартапів, пошуку інвестицій.

Вважаємо, що Форум стане основою для розвитку Вашого бізнесу, платформою для нових контактів, спільним майданчиком для формування законодавчих ініціатив.

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ДО 25 КВІТНЯ 2017 РОКУ

При реєстрації до 10 квітня вартість участі 580 грн.
При реєстрації з 11 квітня вартість участі 680 грн.

Зареєструватись та ознайомитись з програмою можно на сайті: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/tsifrova-ukrayina-switch-on-your-business-3

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. +380507348280

П’ятий гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest. Морський вікенд» відбудеться 29 та 30 квітня у Луцькому замку. Наразі триває реєстрація на смачне дійство.

Цього року організатори «Lutsk Food Fest» обрали для дійства морську тематику. Тому до участі запрошують ресторани та заклади харчування, які можуть потішити лучан і гостей міста оригінальними стравами з морепродуктів та інших приморських ласощів і посеред квітня перенести їх у літо.

Не забули і про резидентів фестивалю, які вже встигли полюбитися нашим постійним відвідувачам. «Старожили» гастрономічного дійства теж готують оригінальні нові меню і гастрономічні сюрпризи.

Тож усіх, хто хоче почастувати гостей «Lutsk Food Fest» смачними стравами та вразити оригінальною подачею, запрошують реєструватися до участі. Форму для реєстрації можна заповнити за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDVRjPgmiXl2zrpvkxMSTq_yWsnoV9yHRiHMdwuEsisfbF3g/viewform.

«З-поміж усіх зареєстрованих організатори оберуть найкращих та найцікавіших представників ресторанного бізнесу», - повідомляють організатор заходу.

444

         9 березня 2017 року Президент України підписав Закон України Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентноспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, який 

22 лютого 2017 року був прийнятий Верховною Радою України.

CompetivenessofSmallandMediumEnterprises (далі – програма COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.

Участь в програмі COSME можуть брати: український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, аґентства регіонального розвитку, кластери, органи державної влади, освітні заклади. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм. Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: “Головна” – “Пріоритетні реформи” – “Програми підтримки підприємців”, або за посиланням: http://bit.ly/2mBWHiG. Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs – EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

                   4 квітня  2017 року ТВ   ВГО  Асоціації платників податків України у Волинській області для бухгалтерських працівників  та приватних підприємців в м. Вол.-Волинськ в приміщенніВол.-Волинської міскради (сесійний зал)проводить семінар – практикум на тему:

-         Огляд  новацій Податкового  законодавства  України -2017.

-         (Нікотіна Олена Володимирівна  - заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Волинській області).

-   Актуальні  питання та зміни законодавства в частині адміністрування ПДВ.

-(Кальнюк Валентина Іванівна – головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування ПДВ та контролю за відшкодуванням ПДВ ГУ ДФС у Волинській області).

-   Актуальні питання застосування законодавства про працю. 

- (Мосур Марія Олександрівна  –головний державний інспектор  Управління Держпраці у Волинській   області )

По завершенню роботи навчального форуму- індивідуальні консультації.

Початок реєстрації – 09.30, початок роботи семінару -10.00.

Вартість семінару – 120,00 грн., для членів АППУ – 90,00 грн.

Банківські реквізити:

ТВ ВГО «АППУ» у Волинський області,      ЄДРПОУ 26039212

р/р 26008139089

АТ «Райффайзен Банк Аваль»                        МФО 380805

Призначення платежу:цільовий благодійний внесок на виконання програми удосконалення рівня податкових знань.