Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

Акція «Таємний покупець» проходила у Володимирі-Волинському вже вдруге. Цьогоріч це відбувалося з 1 по 9 березня. Метою даної акції є визначення якості обслуговування у нашому місті, адже від того як працює продавець, залежить ваш прибуток. Загалом було охоплено 15 торгівельних закладів, серед яких магазини з посудом, спортивним одягом, дитячим одягом, магазини де можна придбати все для рукоділля і  продукти харчування.

В якості «Таємних покупців» виступили жителі нашого міста, різного віку та соціального статусу, які попередньо пройшли інструктаж та контрольний тест для визначення їхньої готовності у ролі «Таємного покупця».

Критерії за якими проводили оцінку «Таємні покупці» це – оточення клієнта, персонал, робота продавця-консультанта і загальні враження від візиту.

Що ж показали результати? Звичайно були і позитивні і негативні відгуки. Переважно біля усіх магазинів територія була чиста, присутній графік роботи, але лише в 1-му із 15-ти магазинів у продавців були бейджі.

В більшості випадках, покупець не відчував себе потрібним та був змушений першим звертатися до покупця за порадою та допомогою. Але, є і такі магазини, які приємно вразили.

Також було і декілька побажань від «Таємних покупців»:

- обов’язково щоб продавець першим вітався з клієнтом.

- був привітним.                              

- та звучала приємне музика

 Це ніби не великі нюанси, але саме вони можуть покращити настрій для потенційного клієнта та отримати постійних покупців для підприємця.  

Надіємося, що результати даної акції допоможуть Вам покращити сферу обслуговування у нашому місті, здобути постійних клієнтів та збільшити свій дохід.

тайный покупатель1